Kalwaria Zebrzydowska 33 873 35 67

Sułkowice 12 272 50 08

Auto szkoła Maj

Opinie

Pan Mariusz Kościelniak najlepszy instruktor .Super atmosfera i profesjonalne podejście do kursanta ? Teoria i praktyka za pierwszym podejściem Polecam:D
~ Jacek Studnicki
Polecam! Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, świetna atmosfera oraz bardzo mili instruktorzy! W szczególności polecam Pana Mateusza Moskala, który naprawdę potrafi fajnie wszystko wytłumaczyć, na spokojnie. ??
~ Filip Baran
Szczerze polecam Szkołę Jazdy Maj, a w szczególności najlepszego instruktora P. Marcina Maślankę! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, oraz wspaniała atmosfera podczas jazdy przełożyły się na zdanie obu egzaminów za 1 razem. Jeszcze raz polecam i dziękuję za tak świetne przygotowanie! ?
~ Monika Lenart
Super szkoła jazdy gorąco polecam ? wystarczy słuchać tylko Pana Adama i kat C zdana za pierwszym razem ?tak ze pamiętajcie słuchajcie instruktorów od początku i wszystko będzie proste ?
~ Piotr Klag
Polecam, kat.C, C+E p.Adam Maj Polecam, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i do bezpiecznego zgodnego z przepisami poruszania się pojazdem po drodze.
~ Przemysław Opyrchał
Serdecznie polecam Pana Marcina Maślanke. Super instruktor świetne przygotowanie do egzaminu i profesjonalne podejście.
~ Krzysiek Latoń